KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13072526
nr 1307 2526
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 25x18cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:12:16
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr